Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ilk eşeysel ilişki deneyimini geleneklere uygun bir şekilde eğleşmek isteyenlerin yeğleme ettiği bir yöntemdir. Kızlık zarı, araştırmalar sonucuna kimi ilim adamlarına göre vajina okunuşu rahmi regl oluncaya kadar mikroplardan koruyan bir yapıdır. Bazı ilim adamlarına bakarak ise yalnızca bir doku kalıntısıdır.

Kızlık zarı kimi kadınlarda hiç bulunmayan vajina girişinde 1-2 cm içeride olan bir dokudur. Bazı sebeplerden ötürü yırtılan bekâret zarı yapılacak operasyonla işin dikilebilir. Kızlık zarı ilk seksüel ilişkide yırtılıp kanama oluşabileceği gibi bağ dışı sebeplerden de yırtılabilmektedir. Uzakdoğu sporları okunuşu kültürfizik gibi esnek bacak hareketi gerektiren sporlar, kaza, düşme okunuşu eşeysel organa cisim sokma gibi sebeplerden bakirlik zarı bozularak kanama oluşmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kızlık zarı dikimi burayı tıkla sadece bayan tevellüt uzmanları eliyle yapılabilen bediiyat bir operasyondur. Ahlâkî okunuşu geleneksel bir anlamı olan bekâret zararının evlenmeden geçmiş zaman yırtılması kadınlar ayrılmış büyük bir sendrom olabilir. Bu sıkıntıdan bir operasyonla kurtulmak mümkündür. Hastane ortamında bir kadın tevellüt uzmanı türünden yapılması gereken bu operasyon onarılmış bir bakirlik zarına ehil olma olanağı sağlamakta ve bu problem ortadan kalkmaktadır.

Kızlık zarının dikilme amacı, bağlantı sırasında kanama olması okunuşu eşler arasında güvenin sağlanmasıdır. Kızlık zarı dikimi sonrası oluşan bilinmeyen doku, yalnızca ce

ahlar ve adlı tip uzmanları tarafından anlaşılmaktadır. Başka şekilde sonradan dikilen zarın anlaşılması muhtemel değildir. Zaten bu ameliyat sonrası kanama olacaktır. Amaçta ilk kanamanın gerçekleşmesidir.

Kızlık zarının yırtılması durumunda yırtılma sebebi ve zara uygulanan darbeye nazaran bekâret kanaması meydana gelebilmektedir. Bazı durumlarda erdenlik zarı esnekliğinden ötürü nezif olmamakta bu keyfiyet kadınlar maksadıyla mihnet yaratmaktadır. Bir bayan tevellüt uzmanı çeşidinden değersiz bir uygulamayla bakirlik zarı yırtılabilmektedir. Operasyon uyutularak ya da operasyon bölgesi uyuşturularak yapılmaktadır. Operasyon ekseriyetle 10 ila 30 dk arasında sürmektedir. Bu operasyonu evlenmeden yani ilk ilişkiden 3 ila 7 gün öncesinde yapılması gerekmektedir.

Operasyon Sonrası Süreç, Nelere Dikkat Etmeli?

Operasyondan sonra kolaylıkla yürüyebilir, işlem okunuşu sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Bu operasyonu geçirdiğinizi kimse anlamaz. Operasyondan bir kaç sıra aksi hâlde duş alabilirsiniz. İlk günler operasyon bölgenizin kirli okunuşu sağlıklı kalmasına, zorlanmamasına itina göstermeniz gerekir. 24-48 saatlik müddet süresince hafife olsa ağrı hissedebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiye ettiği ağrı kesiciler bu yakınmaların önüne geçecektir.

image

Operasyon sonrası ilk 2-3 hafta kolay akım okunuşu kanamaların olması da alışılagelen bir süreçtir. Ameliyattan sonraki 1 aylık süreçte vücudunuzu gereğinden zorlayacak spor aktivitelerinden uzak durmanız gerekmektedir. Operasyon sonrası dikiş aldırmanız gerekmemektedir. Zaten dikişler 7 güneş içersinde eriyecektir. Kızlık zarı yeniden yine onarılabilmektedir. Hatta doğum sonrasında da bu harekât yapılabilmektedir. Kızlık zarı dikimi operasyonu fiyatları; uygulanma şekline, hastanın durumuna okunuşu kliniğin uyguladığı politikaya göre ayrımlılık göstermektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Nerede Yapılmalı?

Kızlık zarı dikimi operasyonuna yöntemlilik vermeden geçmiş zaman iyi bir araştırma yapmanız sizin için çok olacaktır. Kızlık zarı talih hastanelerinde dikilmemektedir. Özel kliniklerde kadın doğum uzmanı çeşidinden bu harekât yapılmaktadır.